Renginiai
Lietuvos BMW klubas kiekvienais metais rengia keturis tradicinius renginius, kurie skirti klubo nariams bei klubo svečiams. Kiekvienas iš mūsų atranda kažką naujo:
Žiemos Testas – tai sportinis renginys, vykstantis pirmąjį vasario savaitgalį. Šio renginio metu yra galimybė pasitikrinti automobilio valdymo įgūdžius ant sniego;
BMW Vasara – vasaros sezono atidarymo šventė. Tai taip pat sportinis renginys su daugybe įvairių konkursų, atrakcijų ir akcijų tiek dalyviams, tiek ir žiūrovams;
Kelionė per Lietuvą – kiekvienais metais iš naujo atrandame pasirinktą Lietuvos kampelį, jo įžymias vietas. Puikiai praleidžiame laiką keliaudami su gera kompanija.

Bendravimas
Tai neatsiejama klubo veiklos dalis, ekspromtu susiorganizuoti laisvalaikio praleidimo būdai, kelionės į kasmetinius BCE susibūrimus.

Automobilizmo tradicijos
Stengiamės palaikyti ryšius su Lietuvos auto klubais, esant galimybei dalyvaujame jų renginiuose, taip pat nepamirštame kaimyninių šalių BMW klubų, kuriuos nuolat kviečiame apsilankyti mūsų renginiuose.

Autosportas
Klubas yra oficialus LASF narys. Kiekvienais metais klube atsiranda narių, kurie atstovauja klubui įvairiose automobilių sporto varžybose: slalomuose, mini žiedinėse lenktynėse, ir Baltijos šalių, ir Lietuvos žiedinėse lenktynėse, 1006 km lenktynėse ir kituose sporto renginiuose.

Labdara
Tradicija tapęs renginys - BMW Kalėdos, taip pat Velykų renginys Beižonių vaikų namuose visada sulaukia aktyvaus narių ir su klubu susijusių žmonių dėmesio. Šių renginių metu ne tik vežame labdarą, bet stengiamės vaikus nustebinti įdomia programa ir nudžiuginti dėmesiu ir žmogiška šiluma.

Rėmėjai