Sušildykim širdelę 2011. Kalėdos pas vaikus

Š.m. gruodžio 16 d. Lietuvos BMW klubo nariai ir forumiečiai keliavo į Beižonių globos namus, kadangi kaip ir kiekvienais metais gruodžio mėnesį čia mūsų laukia mažieji draugai. Ilgai sukome galvas kaip šiais metais nustebinti mūsų globotinius.

Lietuvos BMW klubo kelionė po Lietuvą 2011

Š.m. rugsėjo 24 d. Lietuvos BMW klubo renginių kalendoriuje buvo suplanuota daugelio klubo narių pamėgta šventė – Kelionė po Lietuvą 2011. Tik šių metų kelionė po Lietuvą gavo neįprastą formatą, kadangi ji truko ne dvi, kaip įprasta, dienas, o net visas tris dienas.

BMW vasara 2011

2011m. birželio 11 d. įvyko viena gražiausių Lietuvos BMW klubo švenčių – BMW VASARA‘11. Šis, tradiciškai vasaros pradžioje vykstantis klubo renginys, šiais metais pasižymėjo istoriniu išskirtinumu, kadangi šiais metais sukako lygiai 10 metų nuo tada, kai penkiems BMW markės automobilių entuziastams kilo išganinga mintis suburti į bendrą ratą visus šios markės mylėtojus. Taip „gimė“ Lietuvos BMW klubas.

Žiemos testas 2011-ieji – ekstremalus išbandymas

2011 m. vasario 12 d. Įstros aerodrome pralėkė kasmetinis Lietuvos BMW klubo renginys „Žiemos testas 2011“. Visą savaitę buvę šilti ir nieko gero nežadėję orai artėjant savaitgaliui atšalo, pasnigo. Kelionė į renginį, kuris vyko Panevėžyje, buvo ekstremali, o Įstros aerodromas nudžiugino nuostabia, apsnigta ir apledėjusia trasa.

Sušildykim širdelę 2010

Apie Kalėdų senelių desantą, krepšinį ir dar kai ką ...
Sakysite ką tai turi bendro ? O štai ir klystate. Kad tai puikiausiai suderinami dalykai įrodė ir kasmet vykstančio Kalėdinio renginio „Sušildykim širdelę 2010“ dalyviai.

Lietuvos BMW klubas ir Stalino pypkė

Yra legenda, apie tai kaip šiaurės rytų Lietuvos teritorijoje atsirado išsikišęs žemės kampelis, liaudiškai vadinamas apendiksu. 1940 m. Tarybų Sąjungos valdžia dalino socialistinėms respublikoms žemes. Tai buvo daroma labai primityviai ir paprastai – tiesiog pieštuku brėžiamos ribos. Taip gavosi, kad tą dieną, kai buvo brėžiamos Lietuvos ribos, ant žemėlapio gulėjo Stalino pypkė, o „Didžiojo vado“ parankiniai bijojo ją paliesti, todėl nusprendė tiesiog apibrėžti. Taip nuo to laiko ir liko Lietuvos žemėlapyje gražus Dieveniškių regioninio parko suformuotas plotelis.

BMW Vasara 2010

Tradicinis „Lietuvos BMW klubo“ vasaros renginys šiemet įvyko Kazlų Rūdos aerodromo teritorijoje, kurioje vyksta Lietuvos automobilių mini žiedinių lenktynių pirmenybės.

Žiemos testas 2010 - TIKRAS išbandymas visiems

Šį savaitgalį praūžęs Lietuvos BMW klubo „Žiemos testas 2010“ tapo tikru išbandymu visiems: tiek vairuotojams, tiek automobiliams. Kas sakė, kad mums gresia atšilimas, galėjo įsitikinti atvirkštiniu variantu , jei tik buvo Istros aerodrome (Panevėžio raj.).

“Sušildykim širdelę 2009“ – Miškinės Kalėdos

Kalėdos miške, tikra eglutė, skaisčiai žybsinčios lemputės, paprastai nepaprasti ir nepakartojami eglutės žaisliukai, pagaminti vaikų, kalėdinės dainos, skaniausi pyragai su karšta arbata ir daug daug dovanų . Kaip jums vaizdelis? Šiais metais tokios Kalėdos buvo su mūsų globotiniais iš Beižionių globos namų.

Rudens kelionė per Lietuvą 2009

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, įvyko tradicinis BMW klubo renginys – kelionė per Lietuvą. Šiais metais buvo pasirinktas Žemaitijos regionas. Kelionė prasidėjo bendru susirinkimu Rietavo miestelyje, kuris nuo seno yra žinomas kaip kultūros ir inovacijų centras. Juk šiame mietelyje pirmą kartą Lietuvoje buvo įžiebta elektros lemputė ar nutiesta pirmoji telefono linija ir tt.

Žiemos testas 2009

2009-02-07 įvyko tradicinis Lietuvos BMW klubo žiemos renginys “Žiemos testas 2009”. Šiais metais klubas pasirinko šiek tiek neįprastą šio renginio formatą – buvo surengtas uždaras klubo renginys, kuriame dalyvavo tik Lietuvos BMW klubo nariai, kandidatai į klubo narius bei kviestiniai svečiai iš užsienio bei Lietuvos automobilių klubų.

Sušildykim širdelę 2008

Kaip ir kiekvienais metais , prieš pat Kalėdas, klubas aplankė Beižonių vaikų globos namų auklėtinius, kuriems surengėme nedidelę šventę. 2008-12-07 kartu su vaikučiais nuvykome į Aukštadvario kartodromą, kur pasiskirstę į komandas, kurias sudarė vienas vaikų namų auklėtinis ir vienas suaugęs, surengėme varžybas.

Kelionė per Lietuvą 2008. Panemunė

„Ten apleistos pilys griūva
Ant kalnų aukštai;
Milžinų ten kaulai pūva,
Verkia jų kapai.“ (Maironis)
Taip galėtumėme apibudinti mūsų pamatytus vaizdus. Tai – Panemunės regioninis parkas.

Kelionė į Lenkijos BMW klubo „2008 Pavasario sutikimo“ renginį

2008 m. gegužės 1 dienos ankstyvą rytą nedidelė 4 automobilių grupelė pajudėjo Lenkijos pasienio kryptimi. Tikslas – Kielce miestas Lenkijos pietinėje dalyje. Oras nežadėjo būti blogas ir gan linksmai nusiteikę, užpildydami trumpųjų radijo bangų eterį šmaikščiais komentarais, mes gan sparčiai judėjome i priekį.

Žiemos testas 2008

Balos, pliusinė temperatūra, kaskart ištirpstantis menkas sniegas..... Tokia neįdomi šiandienos orų prognozė. Nors oro sąlygos nedžiugina, žieminio variavimo malonumus mėgstančių vairuotojų yra daug. Kaskart iškritusį sniegelį įdienojus pakeičia vandens balos, o nosis badantis šaltukas trunka tik kelias dienas. Tačiau net ir tokios nepalankios oro sąlygos nesutrukdys kasmetiniam , Lietuvos BMW klubo organizuojamam, sportiniam – pramoginiam renginiui „Žiemos testas 2008”.

Sušildykim širdelę 2007

Šv. Kalėdos – gerumo šventė, kuomet stebuklai sušildo kiekvieną, kas jais tiki. Sustiprinkim mažųjų tikėjimą Kalėdų Dvasia ir leiskim jiems pajusti , kad jie ne vieni ir yra mylimi vien už tai, kad jie yra. Išpildykim gal ir ne visas, bet bent jau tas, kurias galim, vaikų svajones.

BMW klubo Kalėdinė akcija „ Sušildykim širdelę“

Šv. Kalėdos – gerumo šventė, kuomet stebuklai sušildo kiekvieną, kas jais tiki. Sustiprinkim mažųjų tikėjimą Kalėdų Dvasia ir leiskim jiems pajusti , kad jie ne vieni ir yra mylimi vien už tai, kad jie yra. Išpildykim gal ir ne visas vaikų svajones, bet bent jau tas, kurias galim.

Lietuvos BMW klubo labdaros akcija - BMW Kalėdos 2005'

Kalėdos stebuklų metas. Net ir maži stebuklai, daromi su meile, šiluma ir dėmesiu virsta dideliais. Artėjant Šv. Kalėdoms, gražioms ir šiltoms šventėms, kiekvienas iš mūsų tarsi ištirpstame šventiniame šurmulyje, galvoje dūzgia daugybė minčių apie dovanas artimiesiems, draugams. Tačiau mūsų dėmesio ir šilumos reikia ne tik jiems, o ir visai svetimam žmogučiui, kuris taip pat ilgisi kažko artimo.

Lietuvos BMW klubo labdaros akcija - BMW Kalėdos 2004'

2004m. gruodžio 11d. įvyko Lietuvos BMW klubo labdaros akcija "BMW Kalėdos 2004" Nutarėme, kad būtų labai puiku pasveikinti likimo nuskriaustus vaikučius ir padovanoti jiems šventę

BMW vasara 2004

Lietuvos BMW klubas įspūdingai pradėjo vasaros sezono atidarymą! Klubo nariai linki visiems tikriems BMW mėgėjams geros ir įspūdžių kupinos vasaros. Kasmetinis klubo renginys įvyko 2004.06.19. Ankstų, saulutės nelepinamą rytą, vilniečiai - klubo nariai, vienas po kito rinkosi prie Forum Palace ir kaupėsi istoriniam žygiui į Kauną.

Lietuvos BMW klubo kelionė per Lietuvą

Dešimt Lietuvos BMW klubo automobilių dalyvavo kelionėje per Lietuvą. Trasa prasidėjo prie Kauno pilies. Pilį nustelbė Ryčio restauruotas „aparatas“ BMW 1502. Suformavom koloną ir leidomės palei Nemuną. Pirmas sustojimas Vilkijoje – nuostabūs peizažai, nuotraukos, laimingi veidai. Donato „sixeris“ neužsiveda. Stumiam, traukiam, užvedam ir keliaujam link Palemono kalno.

BMW vasara 2003

Lietuvos BMW klubas pradėjo vasaros sezoną. Ta proga klubas oficialiai skelbia, kad prasidėjo „BMW vasara 2003” . Bernardinų bažnyčioje brolis Astijus pašventino klubo vėliavą. Vienuolis linkėjo, kad tai apsaugotų nuo nelaimių ir nedrausmingų narių.

Lietuvos BMW klubo kelionė aplink Lietuvą

Štai ir pasiektas galutinis Lietuvos BMW klubo kelionės aplink Lietuvą taškas - Vilnius. Kelionėje dalyvavo 23 BMW automobiliai, įskaitant ir svečių iš Baltarusijos ekipažus. Deja, nesulaukėme svečių iš Latvijos, Estijos... gal kitą kartą!

Baigėsi „BMW Vasara 2002”

Birželio 15 dieną Lietuvos BMW klubas rengė visuotinį klubo narių ir kandidatų suvažiavimą. Renginyje dalyvavo daugiau kaip pusšimtis automobilių. Renginio dalyviai susirungė keliose rungtyse, tai ir „Dragas užgesintais varikliais”, ir slalomas „Nepamesk kamuoliuko”, ir galų gale - gražiausio BMW automobilio rinkimai.

Rėmėjai